Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vaše mjesto za susret sa Bihorom
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Porodicno stablo

Go down 
4 posters
AutorPoruka
lejla

lejla


Broj komentara : 30
Join date : 2009-06-04
Mjesto : Dijaspora

Porodicno stablo Empty
KomentarNaslov komentara: Porodicno stablo   Porodicno stablo EmptyThu Jun 04, 2009 3:00 pm

Proteklih dana sam sa ocem i djedom ramatrala porjeklo nase i uspjeli smo povezati porodicno stablo 120 godina unazad.Meni je to bas bilo zanimljivo i sve cu to lijepo zapisati da buduce generacije imaju jos duze stablo.
Da li vi znate svoje korjene i odakle poticete.
Na vrh Go down
ajkuna
Moderator
ajkuna


Broj komentara : 89
Join date : 2009-05-24

Porodicno stablo Empty
KomentarNaslov komentara: cao   Porodicno stablo EmptyThu Jun 04, 2009 4:43 pm

Da, lejla i ja sam napisala svoje porodično stablo i sretna sam zbog toga, a ujedno mi je drago što si i ti poput mene krenula stopama istine .
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 80
Join date : 2009-05-24

Porodicno stablo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Porodicno stablo   Porodicno stablo EmptyThu Jun 04, 2009 8:23 pm

lejla (citat):
Proteklih dana sam sa ocem i djedom ramatrala porjeklo nase i uspjeli smo povezati porodicno stablo 120 godina unazad.Meni je to bas bilo zanimljivo i sve cu to lijepo zapisati da buduce generacije imaju jos duze stablo.
Da li vi znate svoje korjene i odakle poticete.


Bujrum i dobro dosla Lejla.
Čovjek bez porodičnog stabla je isto kao stablo bez korijena. Lijepo je da čovjek zna svoje porijeklo a isto da nedopusti da to stablo prestane da raste da se razvija. Ja znam svoje stablo i ponosim se na njega. Mozemo još pričati o ovoj temi.
Na vrh Go down
https://bihor.forumbo.net
antoniojadran




Broj komentara : 1
Join date : 2010-12-26

Porodicno stablo Empty
KomentarNaslov komentara: Bihorčić i Purković familija   Porodicno stablo EmptyMon Dec 27, 2010 12:10 am

Pozdrav svima, ja sam novi na ovom forumu.
A glavni razlog tome je moje nastojanje da nađem više podataka o korijenima moje obitelji sa majčine strane.
Naime, moja majka ima djevojačko prezime Bihorčić (ime majke Ajna) a udata je bila za Hakiju Purkovića iz Novog Pazara.

Uglavnom,sve što znam je da je baka Ajna negdje početkom 2. svjetskog rata ubijena, zejedno sa još drugim osobama iz istog mjesta.
Ajna je imala 3 kćeri,a koje su u vihoru rata odrasle u udomiteljskim obiteljima.
Moja majka je na kraju dospjela u Split, gdje se i udala i zasnovala obitelj.Druge dvije su se udale za Albance na Kosovu.

Molim da mi se javi netko tko mi može dati više informacija o obitelji Bihorčić i Purković,
ili da me uputi na pravu adresu gdje to mogu saznati.

Unaprijed hvala svim dobronamjernim ljudima.

Ljiep pozdrav

Tonči
Na vrh Go down
ajkuna
Moderator
ajkuna


Broj komentara : 89
Join date : 2009-05-24

Porodicno stablo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Porodicno stablo   Porodicno stablo EmptyThu Jan 20, 2011 10:15 am

antoniojadran (citat):
Pozdrav svima, ja sam novi na ovom forumu.
A glavni razlog tome je moje nastojanje da nađem više podataka o korijenima moje obitelji sa majčine strane.
Naime, moja majka ima djevojačko prezime Bihorčić (ime majke Ajna) a udata je bila za Hakiju Purkovića iz Novog Pazara.

Uglavnom,sve što znam je da je baka Ajna negdje početkom 2. svjetskog rata ubijena, zejedno sa još drugim osobama iz istog mjesta.
Ajna je imala 3 kćeri,a koje su u vihoru rata odrasle u udomiteljskim obiteljima.
Moja majka je na kraju dospjela u Split, gdje se i udala i zasnovala obitelj.Druge dvije su se udale za Albance na Kosovu.

Molim da mi se javi netko tko mi može dati više informacija o obitelji Bihorčić i Purković,
ili da me uputi na pravu adresu gdje to mogu saznati.

Unaprijed hvala svim dobronamjernim ljudima.

Ljiep pozdrav

Tonči


Gos. Antonio,
Mozes me kontaktirati preko e-meil adrese da bih ti mogla malo opsirnije reci o porodici koju trazis.

Pozdrav.
Na vrh Go down
Sponsored content





Porodicno stablo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Porodicno stablo   Porodicno stablo Empty

Na vrh Go down
 
Porodicno stablo
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Ljudi/Relacije-
Idi na: