Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vaše mjesto za susret sa Bihorom
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kada smrt na vrata pokuca ??

Go down 
2 posters
AutorPoruka
kame




Broj komentara : 158
Join date : 2009-05-27

kada smrt na vrata pokuca ?? Empty
KomentarNaslov komentara: kada smrt na vrata pokuca ??   kada smrt na vrata pokuca ?? EmptyWed May 27, 2009 8:40 am

Sine Tufo zar jopet...
SMRT ...Brrrrrr..... Twisted Evil
Baaahhh.... Jeste se prepali, jeste jeste znam...

Ja jesam ... . Shocked
Razmisljate li ikad da ce doci vrijeme (normalno sto prije to bolje), da ce doci dan kada umirete ? Jeste li se ikad zapitali i pomislili "pa ja cu umrijeti" ____ Evil or Very Mad

Ja jesam par puta ali nikako da "uhvatim ritam i uvijek skrenem sa misli,".. ... ne znam, mozda nisam dovoljno normalan ili svjesan al uglavnom, ne uspjeva mi bas da mislim o tome....
Mozda je i bolje .. Ma jes garant ,....

Haj sad malo da diskutujemo o lijepoj nasoj....
Na vrh Go down
ajkuna
Moderator
ajkuna


Broj komentara : 89
Join date : 2009-05-24

kada smrt na vrata pokuca ?? Empty
KomentarNaslov komentara: cao   kada smrt na vrata pokuca ?? EmptyWed May 27, 2009 8:43 am

...Smrti!
Ja svakog dana pomislim po tri puta na smrt i svaki put mi se više i bolje živi. Smrt ili preseljenje na bolji svijet jesu realnost i tako ga i ja prihvatam.
Na vrh Go down
kame




Broj komentara : 158
Join date : 2009-05-27

kada smrt na vrata pokuca ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kada smrt na vrata pokuca ??   kada smrt na vrata pokuca ?? EmptyWed May 27, 2009 8:54 am

Tako je kceri Kaduna I ja se bome se drzim one stare i poznate "Sve sto mozes uraditi danas ostavi za sutra" jer mozda umrem te ce vjerovatno neko drugi taj posao zavrsiti Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





kada smrt na vrata pokuca ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kada smrt na vrata pokuca ??   kada smrt na vrata pokuca ?? Empty

Na vrh Go down
 
kada smrt na vrata pokuca ??
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Ljudi/Relacije-
Idi na: