Vaše mjesto za susret sa Bihorom

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  Login  

Share

Gdje je zapelo ....

Go down 
AutorPoruka
kame

Broj komentara : 158

Gdje je zapelo .... Empty
KomentarNaslov komentara: Gdje je zapelo ....   Gdje je zapelo .... EmptyTue Jun 16, 2009 10:14 am

Slaba posjeta forumu, nema diskusija niti posjeta kao ni novih clanova...ili mozda samo Mjesna zajednica ima racunar ?

U cemu je problem farao
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
ajkuna
Moderator
ajkuna

Broj komentara : 89

KomentarNaslov komentara: cao   Gdje je zapelo .... EmptyTue Jun 16, 2009 2:44 pm

Izgleda da ni mjesna zajednica nema računara..........haha ÖÖÖÖ

alem

alem

Broj komentara : 15

KomentarNaslov komentara: cao   Gdje je zapelo .... EmptyTue Jun 16, 2009 10:08 pm

Nađe se po neki kompjuter u selu, pa se okupimo i mi seljaci te se javimo, doduše kad sve poplastimo i potjeramo ovce na plandovanje.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
kame

Broj komentara : 158

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje je zapelo ....   Gdje je zapelo .... EmptySun Jun 21, 2009 11:06 am

Ako takvih zaista jos i postoji iskreno receno zavidimm im jer kamo srece da sam ostao tamo gdje i pripadam a sve ovo drugo je nuzda dokonluka u kojoj samo pokusavam na momente se zaboraviti da bih u pameti ostao. No znam da ove raje ima mnogo i u dijaspori te s toga postavih pitanje a bas kod mene gdje sam rodzen PC postoji samo u MZ i to samo reda radi jer zadnjom posjetom vidjeh tolilo prasine na njemu da je svako pitanje o upotrebi te naprave bilo suvisno affraid
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
alem

alem

Broj komentara : 15

KomentarNaslov komentara: cao   Gdje je zapelo .... EmptyFri Jun 26, 2009 8:28 pm

E, tako ti je kame kada smo rasuti po svijetu!
Žao mi je "Nas" i naše sudbine, ali život teče dalje. Arrow
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
ajkuna
Moderator
ajkuna

Broj komentara : 89

KomentarNaslov komentara: cao   Gdje je zapelo .... EmptyThu Aug 27, 2009 6:02 pm

Pridruzit cu se vasem eglenu i reci da smo zaista rastureni po svijetu kao sijerina djeca i to sve radi toboznjeg boljeg zivljenja, ali za uzvrat dobijamo patnju samo, a vi ce te se sloziti samnom nadam se Question

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje je zapelo ....   Gdje je zapelo .... Empty

Na vrh Go down

Gdje je zapelo ....
Na vrh 
Stranica 1/1