Vaše mjesto za susret sa Bihorom

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  Login  

Share

DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA

Go down 
AutorPoruka
ajkuna
Moderator
ajkuna

Broj komentara : 89

DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA Empty
KomentarNaslov komentara: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA EmptyThu May 28, 2009 2:42 pm

Dobro nam došla mona!!

Nadam se da će mo podijeliti na ovom forumu dobro raspoloženje i druženje lol!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
alem

alem

Broj komentara : 15

KomentarNaslov komentara: ,lčm,ko   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA EmptyThu May 28, 2009 7:02 pm

Evo mene među vama ima li ko u kući.......... lol!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
ajkuna
Moderator
ajkuna

KomentarNaslov komentara: cao   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA EmptyThu May 28, 2009 7:19 pm

Bujrum aleme,,,,,,,,evo gazdarica je tu, a bogami gazda otišo na privremeni rad u njemačkoj............, ali kuća je puna mašala
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
kame

Broj komentara : 158

KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA EmptyThu May 28, 2009 7:26 pm

Ah dragi "Aleme" i ovom virtualnom svijetu provlaceci se kroz cyber sokake mnogi vise i ne znamo gdje pripadamo niti opcenito gdje nam je kuca vise. Za sebe licno mogu iskreno receno navesti da sam stranac i tamo i ovamo i u bilo koje smjeru da vozim kazem "idem kuci" vise radi olaksanja je nema tog rahatluka niti tamo kao i raskosa ovamo koji moze ispuniti onu unutanju supljinu u covjeku. Eto tako malo se pozabavljamo i piskarama na ovaj nacin da bi samo u stvarnosti pobjegli od sasmog sebe kao pijanac koji se drzi za plot
Sta je tu je i zivot gura dalje sa ili bez nas pa kakav je koga vagon i koje klase - potrefio
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
ajkuna
Moderator
ajkuna

KomentarNaslov komentara: cao   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA EmptyThu May 28, 2009 7:31 pm

Tako je moj brate, nalazimo ovdje utočište umjesto da danas plastimo imanja i denemo travu mi se snašli da olakšamo sebi život cheers
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 80

KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA EmptyFri May 29, 2009 4:59 pm

alem (citat):
Evo mene među vama ima li ko u kući.......... lol!

Bujrum baš nam je drago da ste se prijavili na ovaj forum i budete član ovog foruma.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://bihor.forumbo.net
ajkuna
Moderator
ajkuna

KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA EmptyWed Aug 04, 2010 9:29 am

Dobro nam dosao Eramceake lol! flower cheers

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA   DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA Empty

Na vrh Go down

DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA FORUMA
Na vrh 
Stranica 1/1