Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vaše mjesto za susret sa Bihorom
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sluizite , sluzite

Go down 
AutorPoruka
kame




Broj komentara : 158
Join date : 2009-05-27

Sluizite , sluzite Empty
KomentarNaslov komentara: Sluizite , sluzite   Sluizite , sluzite EmptyWed May 27, 2009 12:53 pm

SLUŽITE

Što želiš? ... Ne znate što ištete. Možete li piti čašu koju ću ja piti? ... Čašu ćete moju doduš piti, ali sjesti meni zdesna ili slijeva - to nisam ja vlastan dati, to je onih kojima je pripravio moj Otac. ... Znate da vladari gospoduju svojim narodima i velikaši njihovi drže ih pod vlašću. Neće tako biti među vama! Naprotiv, tko hoće da među vama bude najveći, neka vam bude poslužitelj. I tko god hoće da među vama bude prvi, neka vam bude sluga.
Tako i Sin Čovječji nije došao da bude služen, nego da služi i život svoj dade kao otkupninu za mnoge. (Mt 20,21-28)
-----------------------
Isusove rijeci ..."to nisam ja vlastan dati, to je onih kojima je pripravio moj Otac."

Za nepolemisati niti replicirati ili.... Shocked
Na vrh Go down
 
Sluizite , sluzite
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Religija-
Idi na: