Vaše mjesto za susret sa Bihorom

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  Login  

Share

Treba mi treba mi...

Go down 
AutorPoruka
kame

Broj komentara : 158

Treba mi treba mi... Empty
KomentarNaslov komentara: Treba mi treba mi...   Treba mi treba mi... EmptyWed May 27, 2009 12:46 pm

recept za zeljanicu
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
ajkuna
Moderator
ajkuna

Broj komentara : 89

KomentarNaslov komentara: cao   Treba mi treba mi... EmptyWed May 27, 2009 12:58 pm

Prvo:

Oklagija,
sofra i dobar nož
dobra kuharica i dalje

tijesto zamijesiti i ostaviti da odstoji. špinat dobro oprati izrezati na sitne rezance i začiniti kajmakom i sirom,,,,,,,,,može i neko jaje. Kada jufka odstoji onda je razviti na tanke listiće poredati iščiju i skolutati u tepsiju. pita zeljanica može biti i ravna,,, toj. može se naslagati jufka i na sredini metnuti iščiju. peći na 250stepeni 30m Za prilog jogurt ili surutka..haah ko voli neka izvoli.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
kame

Broj komentara : 158

KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi treba mi...   Treba mi treba mi... EmptyThu May 28, 2009 11:36 am

Stavka dva ispunjava sve , znaci "dobra kuharica" a za dalje - dogovorit cemo se What a Face
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 80

KomentarNaslov komentara: Pita   Treba mi treba mi... EmptyFri May 29, 2009 5:31 pm

Vidite kako se pravi Bihorska pita.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://bihor.forumbo.net
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi treba mi...   Treba mi treba mi... Empty

Na vrh Go down

Treba mi treba mi...
Na vrh 
Stranica 1/1